The Happy Home

Elérhetőség
The Happy HomeÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ház- házrész
Találati lista: 28
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
2 szintes 155 nm-es családi ház Zalaegerszegtől 10 km-re
Nemesapáti
Kínálati ár: 36 900 000 Ft
Kalkulált ár: 102 786 Є
236 538 Ft/m2
Eladó családi ház Pakod csendes mellékutcájában, távol a szomszédoktól – hangulatos kerttel!
Pakod
Kínálati ár: 43 900 000 Ft
Kalkulált ár: 122 284 Є
510 465 Ft/m2
Eladó 160 nm-es családi ház Páterdombon
Zalaegerszeg, Páterdomb, Páterdomb
Kínálati ár: 74 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 74 900 000 Ft
Korábbi ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 208 635 Є79 900 000 Ft
468 125 Ft/m2
Felújított 2 + fél szobás családi ház megújult tetővel Pacsán
Pacsa
Kínálati ár: 34 900 000 Ft
Kalkulált ár: 97 214 Є
491 549 Ft/m2
Prémium kivitelű, teljesen berendezett nyaraló a Vadása tónál
Hegyhátszentjakab
Kínálati ár: 86 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 86 000 000 Ft
Korábbi ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 239 554 Є83 000 000 Ft
362 869 Ft/m2
2,5 szobás TÉGLA, részben felújított családi ház Olaszfán
Olaszfa
Kínálati ár: 24 500 000 Ft
Kalkulált ár: 68 245 Є
355 072 Ft/m2
Zalaegerszegtől 12 km - re 100 m2 - es 3 szobás felújítandó TÉGLA falazatú családi ház
Bak
Kínálati ár: 19 000 000 Ft
Kalkulált ár: 52 925 Є
190 000 Ft/m2
Kiváló elosztású, gyönyörű környezetben elterülő, 81 nm-es, felújítandó CSALÁDI HÁZ NAGY TERÜLETTEL!
Halastó
Kínálati ár: 13 800 000 Ft
Jelenlegi ár: 13 800 000 Ft
Korábbi ár: 15 900 000 Ft
Kalkulált ár: 38 440 Є15 900 000 Ft
170 370 Ft/m2