The Happy Home

Elérhetőség
The Happy HomeÜzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 8
majd közvetlenül helyezett el a hirdetésen, vagy egyéb, az
ingatlantajolo.hu-n díjfizetés ellenében elérhető szolgáltatás
igénybe vétele útján került a hirdetésre.
A hirdetésre jelenleg kredittel licitálnak, így ez a hirdetés
előrébb sorolódik a találati listában. Azokat a hirdetéseket, melyekre ilyen kiemelést vásároltak, K ikonnal jelöljük. Bővebben
Saját kerttel és garázzsal - felújított lakás Zalaszentgróton
Zalaszentgrót
Kínálati ár: 26 900 000 Ft
Kalkulált ár: 74 930 Є
448 333 Ft/m2
Hévíz egyik legjobb adottságú lehetősége – felújítandó, erkélyes 3 szobás lakás a belváros közelében
Hévíz
Kínálati ár: 41 900 000 Ft
Kalkulált ár: 116 713 Є
686 885 Ft/m2
Igényesen felújított 2 erkélyes 63 nm-es lakás alacsony rezsivel Landorhegyen
Zalaegerszeg, Landorhegy, Landorhegy
Kínálati ár: 45 000 000 Ft
Kalkulált ár: 125 348 Є
714 286 Ft/m2
Belvárosi design lakás Zalaegerszegen - 4 szoba - 62 nm
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
933 871 Ft/m2
63 nm-es újszerű lakás Kehidakustányban teljes berendezéssel
Kehidakustány
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
777 778 Ft/m2
Zalaegerszegen Vizslaparki úton 62 nm-es, 2 szobás, felújítandó lakás eladó
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 34 500 000 Ft
Kalkulált ár: 96 100 Є
556 452 Ft/m2
Panorámás, teraszos otthon garázzsal Zalaegerszegen – a belvárostól 10 perc sétára
Zalaegerszeg, Kertváros, Kertváros
Kínálati ár: 52 400 000 Ft
Kalkulált ár: 145 961 Є
569 565 Ft/m2
Zalaegerszeg belvárosában szigetelt TÉGLA épületben igényesen FELÚJÍTOTT 2 szobás, KLÍMÁVAL ellátott, ERKÉLYES lakás
Zalaegerszeg, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 49 000 000 Ft
Kalkulált ár: 136 490 Є
859 649 Ft/m2